Robustní platforma, která se vám přizpůsobí

Mailero nabízí možnost individuálního přizpůsobení vašim potřebám.
Každý klient dostane vlastní manage instanci pro maximální zajištění bezproblémového chodu.

Seznámení

Zaměření na kontakt a pokročilé cílení

Kvalitní cílení je základem úspěšného e‑mail marketingu, proto se na něj detailně zaměřujeme. Nesbíráme pouze informace z e‑mailingu, ale komplexní data, díky kterým je cílení perfektně využito.

Detailní statistiky jsou základ

Přehledné statistiky jsou nedílnou součástí e‑mailingu. Mailero nabízí souhrný přehled nejen o vašich kontaktech, ale také o mailingových kampaních, kde vidíte podrobné informace o doručitelnosti, proklikovosti, konverzích či boucingu a dalších.

Téměř 100% doručení a minimální bouncing

Používáme pokročilou optimalizaci na úrovni ESP provozovatelů spolu s vlastní bouncing analytikou a certifikovanými IP adresami. Zajištujeme doručitelnost okolo 99,7 %.

Dynamické plnění personalizovaných e‑mailů

Personalizace by již neměla v chytrém mailingu chybět. Dokážeme sestavit e‑mailovou nabídku z vašich zdrojů, např.: z e‑shopů, Heureky, slevových porovnávačů apod. Uvedené zdroje umíme spojit do jedné nabídky a oslovení je samozřejmostí. Mailing umíme chytře posílat v návaznosti na browser remarketing nebo jakákoliv jiná data.

Pokročilá automatizace

Toužíte po efektivním mailingu, který vám ušetří čas a zároveň za vás udržuje pravidelný kontakt s vašimi klienty? Díky pokročilé automatizaci ve službě Mailero toho dosáhnete! Jednou nastavíte a dále už systém pracuje automaticky a spolehlivě za vás.

Posílejte In-page sdělení, nebo SMS a Viber

Pro podporu hlavního marketingového e‑mail sdělení je dobré využít další kanály, jako například In‑page message, nebo zprávy pomocí SMS a Viberu. Pomocí browse reamarketingu, e‑mail analytiky a dobře nastavené automatizace lze poskytnout ideální cílení komunikace s vaším zákazníkem.

Důležité

Mailero je dedikovaná služba

Téměř každý klient má svoji vlastní instanci, abychom zaručili maximální výkon a dostupnost.

Modulární systém

Systém se skládá z jednotlivých modulů a sami si zvolíte, který chcete využívat. Chcete něco navíc? Rádi vytvoříme nebo přizpůsobíme.

Bezpečnost především

Používáme nejvyšší možné zabezpečení, včetně omezeného přístupu pracovníků k vašim datům. Veškeré kontakty a údaje jsou u nás v bezpečí. Budeme zavádět ISO.

To hlavní

Individuální přizpůsobení

Nejen kampaně, ale i systém přizpůsobíme na míru podle vašich přání a potřeb. Doslova.

API napojení na cokoliv

Napojíme systém na služby, které využíváte: e‑shop, informační systém či CRM a další.

SMTP brána pro váš projekt

Potřebujete posílat transakční e‑maily ze své služby nebo e‑shopu? Napojení je hračkou.

Nejrychlejší rozesílka

Standardně rozesíláme až 1 mil. e‑mailů za 1 hodinu. V případě náročného řešení a při lokálních možnostech je možné nabídnout až 3,5 mil. e‑mailů za hodinu.

Vlastní IP adresy

Každý klient obdrží blok vlastních IP adres.

Zobrazit základní funkce platformy...